5 روش معمول SEO که باید امروز از انجام آنها خودداری کنید

5 روش معمول SEO که باید امروز از انجام آنها خودداری کنیدReviewed by صبا شادروز on Dec 15Rating: 5.05 روش معمول SEO که امروزه نباید انجام دهید | مرکز طراحی سایت زنجانSEO با توجه به گذشت زمان روز به روز تغییر میکند و برخی از روش هایی که تا کنون استفاده میکردید دیگر به درد نمیخورند که در این مقاله توضیح میدهیم

روش های نادرست SEO

همه ما احتمالا تاكنون از تاكتیك های رایج كلاه سیاه SEO استفاده کردیم كه دیگر باید آن ها را کنار بگذاریم. بیشتر متخصصان سئو دوست دارند خودشان را به عنوان کلاه سفید یا حداقل کلاه خاکستری جلوه دهند. با این حال ، آیا می دانید چندین استراتژی کلاه سفید وجود دارد که می تواند به طور جدی به عملکرد سئوی طولانی مدت شما آسیب برساند؟ دلیل اینکه  بیشتر این استراتژی های کلاه سفید می تواند به شما صدمه بزند این است که آنها اغلب ‘ برای شما مناسب نیستند ‘. هنگامی که ما در راه آسان خود که از آن استفاده میکنیم راضی هستیم ، عملکرد جستجوی ارگانیک ما با مشکل برخورد میکند.

۵ استراتژی آسان SEO که باید از آنها پرهیز کنید:

1. استراتژی خط مجمع سئو

من ‘سئو خط مونتاژ’ را زمانی تائید میکنم که یک شخص یا نمایندگی از همان روش های دقیق برای هر مشتری استفاده می کند. بسیاری از آژانس های بزرگتر جستجوگرها از این استراتژی برای بخش SMB خود استفاده می کنند ، زیرا برای مدیریت کارآمد است به طور معمول ، پس از طی شدن اولین مراحل  بهینه سازی سایت های خود در صفحه ، تاکتیک های معمول دیگر شامل وبلاگ نویسی و پرداخت به لینک ها می باشد. با این حال ، فقط به دلیل اینکه آسان است ، به این معنی نیست که همیشه بهترین است. این نوع استراتژی ممکن است برای مدت زمان کوتاهی مثمر ثمر باشد ،  مگر اینکه رقابت صفر وجود داشته باشد ، و وب سایت شما بتواند رشد را تجربه کند.

۵ استراتژی آسان SEO

در عوض چه کاری انجام دهیم

به جای گیر افتادن در این استراتژی معمول ‘وظیفه محور’ ، بر یافتن راههای منحصر به فرد برای ارائه ارزش به مخاطبان وب سایت خود متمرکز شوید. بررسی کنید که محتوای رتبه برتر رقیب شما چیست؟ و چگونه آنها به استراتژی محتوای خود نزدیک می شوند؟ لیستی از تمام استراتژی های رقبای خود تهیه کنید و به دنبال فرصت های پیشرفت در محتوا باشید. از این فرصت ها استفاده کنید و مطمئن شوید که محتوای شما برای ارائه خدمت به مخاطبان شما در هر مرحله مناسب است. تحقیقات مداوم و تولید محتوا ممکن است وقت گیرتر باشد ، اما ثمربخش تر خواهد بود. پاداش اضافه شده دیگر این است که این به ذینفعان شما نشان می دهد که شما واقعاً به عملکرد آنها اهمیت می دهید.

2. کپی کردن صفحه موقعیت مکانی 

هنگام ایجاد صفحات مکان برای وب سایت های بزرگ با مکان های مختلف ، ایجاد یک نسخه منحصر به فرد برای هر مکان می تواند خسته کننده و وقت گیر باشد. راه آسان استفاده فقط از همان نسخه برای هر صفحه از مکان به نظر می رسد ، اما من بسیار مخالف آن هستم. با تمرکز روی کپی منحصر به فرد برای هر صفحه از مکان ، می توانید عملکرد رتبه بندی محلی بهتری را کسب کنید. 

3- استفاده از ابزارهای حسابرسی خودکار برای هدایت استراتژی

تکیه بر ابزارهای خودکار ممکن است بهترین راه برای هدایت استراتژی ارگانیک شما نباشد. بسیاری از متخصصان جدید SEO تمایل دارند که ممیزی های اولیه SEO خود را با ابزارهای خودکار انجام دهند و اجازه دهند که استراتژی جهانی SEO خود را راهنمایی کند. مشکل در این مورد چیست؟ این ابزارهای درجه بندی SEO چرا مناسب نیستند؟

نکته اصلی هر استراتژی خوب سئو, پرسیدن سوال است ، اما مطمئناً محدود به این موارد نیست:

  • مخاطب مورد نظر من کیست و برای انجام اقدامات لازم به چه اطلاعاتی نیاز دارند؟
  • آیا مانعی برای بررسی کردن و تفسیر سایت من برای Google وجود دارد؟
  • آیا ساختار پیوند داخلی من بهینه سازی موجودیت را آسان می کند؟

در عوض چه کاری انجام دهیم؟

روی ابزاری مانند Screaming Frog یا Sitebulb سرمایه گذاری کنید و یاد بگیرید که چگونه به طور کامل به یک سایت نگاه کنید. برای تحلیل ساختار یک سایت از ابزارهای تجسم استفاده کنید. به دنبال فرصت های شکاف محتوا باشید و از سالم بودن ساختار فنی خود اطمینان حاصل کنید. هنگامی که پایه و اساس فنی شما قوی است ، موتورهای جستجو ممکن است زمان کمی را در کشف ، خزیدن و ارائه صفحات وب شما بگذرانند.

4- پرداخت به لینکها

 می دانم که در این مقاله بیشتر به تاکتیک های کلاه سفید متمرکز شده ایم ، اما یک روش کلاه خاکستری برای ساخت لینک وجود دارد که می توانید برای لینک های تضمین شده به شرکت های ساخت لینک بپردازید.

این یک روش عالی برای تضمین این است که شما هر ماه تعداد مشخصی از بک لینک را برای مشتری خود دریافت می کنید. با این حال ، کیفیت و ارتباط تقریباً یکسان نیست.


بیشتر بخوانید >>‌ دنیای وب محور نیاز به امنیت وب بهتر دارد


در عوض چه کاری انجام دهیم

اگردر انتشارات مشهورپیوند خود را قرار دهید ، ممکن است نویسنده دیگری مقاله های شما راکشف کند ودر نوشته هایش به شما پیوند دهد. اما ، این یک اتفاق کم با بک لینک های DA کوچکتر است. 

5.  ترسیدن از سوال پرسیدن

جستجوی پاسخ به سؤالات شما بسیار آسان است و مشکلی در این مورد وجود ندارد. با این حال ، وقتی صحبت از استراتژی یا برطرف کردن مشکلات خاص است ، ممکن است Google همیشه جواب درست را برای شما نشان ندهد. خوب است که برای کمک به همسالان خود مراجعه کنید. حتی بهترین ها غالباً نظرسنجی انجام می دهند و در توییتر از شما درخواست کمک می کنند. هیچ  کس شما را به دلیل ندانستن چیزی مسخره نمیکند. همه ما باید به نوعی یاد بگیریم.

 

نوشتن نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *