جک ما موسس علی بابا بازنشسته می شود (ایده جدید وی)

جک ما موسس علی بابا بازنشسته می شود (ایده جدید وی)Reviewed by حسام نجاتی on May 22Rating: 4.5جک ما موسس علی بابا بازنشسته می شود (ایده جدید وی) | طراحی سایت زنجاندر این مقاله ( جک ما موسس علی بابا بازنشسته می شود ) جک ما (به انگلیسی: Jack Ma) (زاده 10 سپتامبر ۱۹۶۴) کارآفرین، صنعت‌گر و مدیر ارشد اجرایی چینی است.

جک ما موسس علی بابا بازنشسته می شود (ایده جدید وی)

در این مقاله ( جک ما موسس علی بابا بازنشسته می شود ) جک ما (به انگلیسی: Jack Ma) (زاده 10 سپتامبر ۱۹۶۴) کارآفرین، صنعت‌گر و مدیر ارشد اجرایی چینی است، که در سال ۱۹۹۹ گروه علی‌بابا را تأسیس نمود. وی در حال حاضر به‌عنوان مدیر عامل و رئیس هیئت مدیره گروه علی‌بابا فعالیت می‌نماید.

دلایل جک ما ( جک ما موسس علی بابا بازنشسته می شود )

  • در کنفرانس فن آوری Viva در پاریس، رئیس اجرایی و بنیانگذار Alibaba، جک Ma، اعلام کرد که او در سپتامبر به آموزش بازنشستگی ادامه خواهد داد.
  • او به عنوان یک معلم انگلیسی، انتخاب شده، زیرا او دوست دارد آموزش دهد.
  • وی افزود که هنوز جوان به نظر می رسد و می خواهد 15 سال دیگر را در بخش آموزش و پرورش صرف کند.

ثروتمندترین مرد در چین می خواهد بازنشسته شود و به ریشه های تدریس بازگردد.

رئیس هیئت مدیره و بنیانگذار تجارت الکترونیک Alibaba Jack Ma در کنفرانس فناوری Viva در پاریس در 16 مه اعلام کرد که پس از بازنشستگی در ماه سپتامبر امسال، دوباره پا به رشته آموزش می گذارد.

مرد 54 ساله گفت که او رسما از موقعیت خود در 10 سپتامبر سال جاری باز نشسته خواهد شد، و شرکت 20 ساله خواهد شد.

معلم انگلیسی سابق گفت که او این کار را انجام می دهد زیرا او دوست دارد آموزش دهد.

وی افزود که می خواهد پول خود را که از Alibaba به دست آورده است در بهبود و تغییر نظام آموزش و پرورش در چین بجای انتقال آن به سرمایه گذاران یا بانک ها صرف کند.

همچنین اضافه کرد که او هنوز خودش را جوان می داند و می خواهد 15 سال دیگر را در بخش آموزش و پرورش صرف کند.

جک ما موسس علی بابا بازنشسته می شود
جک ما موسس علی بابا بازنشسته می شود

گفته فوربس

طبق گفته فوربس ، در ماه سپتامبر سال گذشته، Ma اعلام کرد که در سال 2019 استعفا خواهد داد و نشان می دهد که دانیل ژانگ مدیر عامل شرکت Alibaba در این سمت قرار خواهد گرفت.

در واقع، از زمانی که یک سرمایه گذار از او خواست تا استعفا دهد، این شرکت 10 ساله بود. “مشکل بزرگی” هم موجود بود به دنبال “کسی بهتر از خود” بود.

به گفته وی اکنون نمی توانم استعفا بدهم؛ زیرا اگر من اکنون استعفا بدهم، این شرکت سقوط خواهد کرد.

بازنشستگی ما در حال حاضر موضوع مورد علاقه Weibo است ، و ویدئویی از اعلام او بیش از 1.98 میلیون بار از آنجایی که در روز جمعه 17 مه آپلود شد، مشاهده شده است.

در همان کنفرانس، مای گفت که او از این واقعیت که او Alibaba را تاسیس کرد، افتخار نمی کند.

او گفت، در عوض، از اشتباهات و چالش هایی که شرکت در 20 سال گذشته بر آن غلبه کرده است، افتخار می کند.

با توجه به پست در Pear Video ، Ma  گفت: “هنگامی که شما تبدیل به یک کارآفرین شدید، در مورد رقبا نگران نباشید، در مورد اشتباهات نگران نباشید، در مورد چالش ها نگران نباشید، از راه درست بروید، این عالی است، بخش سرگرم کننده در مورد کسب و کار شما محسوب می شود. “

جک ما گفت: “شما نمیتوانید در یک آنجا بمانید و گریه کنید، و افزود اگر گریه مشکلات خود را حل کند، گریه تنها می تواند” اقیانوس های اشک “را بسازد.

به گفته فوربس ، جک مگ، ثروتمند ترین مرد در چین با ارزش خالص 34.6 میلیارد دلار است.

 


در صورت تمایل به شرکت در دوره های آموزشی و مشاهده سرفصل های دوره که به صورت تضمینی برای وارد شدن به بازار کار آماده شده اند و مشاهده سر فصل ها و دوره ها میتونید به این آدرس مراجعه کنید .

شماره تماس ها برای مشاوره رایگان و پشتیبانی :

تلفن های تماس : 35595289-041

تلفن پشتیبانی : 09146674080


مقالات دیگر:

نوشتن نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *