بهترین نرم افزار خواندن فایل های PDF

بهترین نرم افزار خواندن فایل های PDF

بهترین نرم افزار خواندن فایل های PDF

نرم افزار های بسیار زیادی برای خواندن فایل های PDF وجود دارد اما انتخاب یکی از انها به عنوان بهتری نرم افزار خواندن فایل های PDF سخت است ما در این قسمت سعی میکنیم چندین نرم افزار را معرفی کرده و با بررسی نقاط مثبت و منفی هر کدام بتوانید انها را بشناسید و هر کدام را که میپسندید نسبت به نیاز خود انتخاب کنید

1-SumatraPDF

بهترین نرم افزار خواندن فایل های PDF
بهترین نرم افزار خواندن فایل های PDF
بیشتر بخوانید... زبان برنامه نویسی آموزشی مبتنی بر منبع باز

SumatraPDF یک نرم افزار منبع باز و سبک وزن PDF است که می توانید آن را در رایانه ویندوز خود نصب و استفاده کنید. SumatraPDF تحت مجوز GPLv3 مجوز پشتیبانی از فرمت های غیر از PDF نیز از قبیل EPUB، MOBI، FB2، CHM، XPS و DjVu را پشتیبانی می کند. همانطور که در بالا ذکر شد، این نرم افزار رایگان و بهترین  PDF Reader بسیار سبک است و نصب کننده 64 بیتی آن فقط حدود 5 مگابایت است.
اگر شما دنبال نرم افزار خوب PDF خوان هستید که می تواند به راحتی تجربه خواندن شگفت انگیز با عملکرد سریع و ویژگی های اساسی ارائه دهد، SumatraPDF PDF Reader مناسب ترین برای شما است. اما، فاقد امکانات پیشرفته مانند حاشیه نویسی، امضای سند و پر کردن فرم است. این میانبرهای مختلف صفحه کلید را پشتیبانی می کند تا به شما کمک کند به راحتی حرکت و تجربه خواندن را بهبود بخشد. سوماترا همچنین با پیش نمایش آسان اسناد LaTeX همراه می شود و شما می توانید ویرایشگر متن را برای ادغام سوماترا پیکربندی کنید. این همچنین از در حال اجرا در حالت محدود پشتیبانی می کند.

2-Adobe Acrobat Reader DC

بهترین نرم افزار خواندن فایل های PDF
بهترین نرم افزار خواندن فایل های PDF

اگر شما دنبال یک برنامه قدرتمند برای خواندن فایل های PDF هستید، می خواهم Adobe Acrobat Reader را توصیه کنم. این غیر معمول نیست که فایل PDF را که نیاز به یک PDF خوان پیشرفته دارد، پیدا کنید .در حالی که ممکن است در مقايسه با ساير SumatraPDF آن را سنگينتر بدانيد، زمانيکه تمام راه حل های ديگر شکست خورده باشند، مفید خواهد بود.
شما می توانید آن را برای خواندن در حالت های مختلف، برجسته کردن متن، اضافه کردن یادداشت ها، پر کردن فرم ها، امضای دیجیتال، اضافه کردن تمبر، و غیره استفاده کنید. این PDF خوان رایگان برای ویندوز نیز از نمایش tabbed view پشتیبانی می کند، به این معنی که شما می توانید چندین فایل PDF را به طور همزمان باز کنید. بنابراین، اگر نیازهای شما ساده نیست، شما نمی خواهید فقط “خواندن” فایل های PDF، و شما نیاز به ویژگی های پیشرفته دارید ، دانلود Adobe Acrobat Reader DC انتخاب مناسب است. همچنین، این بهترین PDF Reader برای فایل های بزرگ است که برخی از برنامه های سبک وزن قادر به پردازش به طور کامل نیست.

بیشتر بخوانید... کاربردی ترین زبان های برنامه نویسی تحت وب در 2018

توجه : در صفحه دانلود Adobe Acrobat Reader DC، گزینه های همراه برای McAfee Security Scan Plus و True Key توسط Intel Security در حال حاضر انتخاب شده اند. اطمینان حاصل کنید که آنها را از بین ببرید تا از نصب نرم افزاری که نیازی به آن ندارید اجتناب کنید. من حدس می زنم این دلیل اصلی من بود که من خودم را از داشتن آن در نقطه ی اول محروم ساختم.

3 . مرورگر وب شما

بهترین نرم افزار خواندن فایل های PDF
بهترین نرم افزار خواندن فایل های PDF

اگر خواسته های اصلی شما فایل های PDF را مشاهده می کنید و نیازی به ویژگی های نرم افزاری PDF پیشرفته برای ویندوز ندارید، نیازی به نرم افزار اختصاصی ندارید. مرورگر وب شما مانند گوگل کروم، فایرفاکس یا اپرا با یکپارچه خوانندگان PDF همراه است. آنها بخشی از مرورگر وب شما هستند و به طور منظم با ویژگی های جدید همراه با مرورگر شما به روز می شوند.

همانطور که روی یک پیوند PDF کلیک میکنید، مرورگر وب شروع به باز کردن فایل PDF خود می کند و به شما یک تجربه خواندن بدون دردسر می دهد. تمام مرورگرها به شما اجازه می دهد از ویژگی های مانند اندازه متن قابل تنظیم، چرخش، دانلود و چاپ استفاده کنید. فقط در صورتی که می خواهید فایلهای فایل PDF ذخیره شده محلی را با استفاده از مرورگر وب خود باز کنید، باید آن را به یک پنجره مرورگر باز کنید تا فایل باز شود. شما همچنین می توانید بر روی پرونده راست کلیک کنید تا مرورگر خود را با استفاده از گزینه “انتخاب یک برنامه دیگر” انتخاب کنید. بنابراین، اگر فایلهای پی دی اف را باز و یا مشاهده نکنید، مرورگر وب شما بهترین  PDF Reader است که می توانید دریافت کنید.

بیشتر بخوانید... 6 تصور متداول مدیران اجرایی درباره توسعه وب

بهترین PDF Reader کدام است ؟

PDF خوان ها بسیار زیاد هستند اما برای آسانی شما ما فقط 3 مورد را معرفی کردی که بهتری و راحت ترین راهکار برای خواندن یک فایل PDF می باشند پس بقیه ماجرا دست شماست که بخواهید چگونه فایل های خود را باز کنید

مقالات دیگر :

UI , UX چیست ؟

زبان برنامه نویسی پایتون در سال 2018

زبان برنامه نویسی R چیست ؟

نوشتن نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *