4+1 افزونه چت آنلاین برای وردپرس سال 2019

4+1 افزونه چت آنلاین برای وردپرس سال 2019Reviewed by حسام نجاتی on May 30Rating: 4.54+1 افزونه چت آنلاین برای وردپرس پارت 2 سال 2019 | مرکز طراحی سایت در زنجانشما را با برترین افزونه های چت آنلاین برای وردپرس قسمت 2 پششتیبانی آشنا خواهیم کرد. بیایید منصفانه باشیم. هیچ کس نمی خواهد یک ایمیل پشتیبانی ارسال کند.

4+1 افزونه چت آنلاین برای وردپرس پارت 2 سال 2019

در این مقاله ( 4+1 افزونه چت آنلاین برای وردپرس پارت 2 سال 2019 ) شما را با برترین افزونه های گفت و گوی آنلاین برای پششتیبانی آشنا خواهیم کرد. بیایید منصفانه باشیم. هیچ کس نمی خواهد یک ایمیل پشتیبانی ارسال کند و 48 ساعت بعد (ممکن است پاسخ خودکار) را دریافت کند. به همین ترتیب، هیچ کس نمی خواهد برای مدتی منتظر بماند،ما در دنیایی هستیم که می خواهیم کار های خود را سریع به انجام برسانیم.

1. گفت و گوی آنلاین Tidio

گفت و گوی آنلاین Tidio | چت آنلاین برای وردپرس قسمت 2
گفت و گوی آنلاین Tidio | چت آنلاین برای وردپرس پارت 2

پلاگین چت زنده Tidio به راحتی نصب و راه اندازی می شود. به سادگی پلاگین را فعال کنید و کادر چت شما فعال می شود از از سه طرح مختلف استفاده کنید و رنگها را متناسب با نام تجاری خود سفارشی کنید. در بالای مدیریت چت های زنده شما، شما همچنین می توانید ایمیل های خود و پاسخ های فیس بوک مسنجر را در همان رابط مدیریت کنید.

Tidio به شما توانایی بهبود کارایی تیم خود را با استفاده از پیام های خودکار و chatbots می دهد. و هنگامی که بازدید کننده ای چت را ترک می کند، می توانید از طریق ایمیل خود در ارتباط باشد.

اگر تعداد زیادی از بازدید کنندگان شما افراد غیر انگلیسی باشند، نیازی به جستجوی پلاگین ترجمه نیست زیرا Tidio از بسیاری از زبانها پشتیبانی می کند، بنابراین شما می توانید با بازدیدکنندگان خود در زبان انتخاب خود صحبت کنید.

ارزش محصول :

شروع به کار رایگان با حداکثر سه کاربر و دسترسی به ویژگی های کلیدی مانند ایمیل و ادغام مسنجر و ردیابی نامحدود برای قابلیت بیشتر، باید هر ماه شارژ شود.

2. گفت و گوی آنلاین LiveChat

گفت و گوی آنلاین LiveChat | چت آنلاین برای وردپرس پارت 2
گفت و گوی آنلاین LiveChat | چت آنلاین برای وردپرس پارت 2

LiveChat یکی از بهترین ها در فضای چت وردپرس است. تمرکز بسیار زیادی روی خدمات و پشتیبانی مشتریان دارد.

قبل یا بعد از چت بازخورد کاربر اضافه کنید و بازدیدکنندگان امتیاز خود را به طوری که خدمات مشتریان خود را بهبود ببخشند، اضافه کنید. شما می توانید چت ها را به عوامل دیگر انتقال دهید، پاسخ های آماده را تنظیم کنید، فایل های به اشتراک گذاشته شده، و آنچه کاربر در حال تایپ هست را ببینید.

ارزش محصول:

شما می توانید این محصول را به صورت آزمایشی 30 روزه رایگان امتحان کنید. پس از آن، شما باید یک برنامه را انتخاب کنید، با شروع از 16 دلار برای هر کاربر در ماه می باشد.

3. گفت و گوی آنلاین اولارک

گفت و گوی آنلاین اولارک | چت آنلاین برای وردپرس قسمت 2
گفت و گوی آنلاین اولارک | چت آنلاین برای وردپرس پارت 2

اولارک به راحتی با یک وب سایت وردپرس خود را از طریق یک کپی ساده / کد کپی ساده، ادغام می کند.

این محصول گزارشات داده، اندازه گیری فرکانس چت، پاسخ اپراتور و رضایت مشتری را ارائه می دهد. این به شما اجازه می دهد چت های خود را به گروه های خاص و حتی گروه های اپراتور توسط تیم (به عنوان مثال تیم فروش یا تیم پشتیبانی) اختصاص دهید برای مدیریت آسانتر و بهینه تر می شود.

اولارک بسیاری از ویژگی های رایج مانند پیام های خودکار را ارائه می دهد، اما ویژگی متمایز این است که به شما اجازه می دهد اطلاعات بازدید کننده خود را مشاهده کنید، از جمله مواردی که بازدید کننده در سبد خرید خود دارد، به شما اجازه می دهد پاسخ های سریع تر و آگاهانه تر ارائه دهید.

ارزش محصول:

نسخه رایگان برای این محصول وجود ندارد (اگر چه شما یک آزمایش دو هفته ای رایگان دریافت می کنید). برنامه ها از 17 دلار برای هر عامل در ماه شروع می شود.

4. گفت و گوی آنلاین Formilla

گفت و گوی آنلاین Formilla | چت آنلاین برای وردپرس قسمت 2
گفت و گوی آنلاین Formilla | چت آنلاین برای وردپرس پارت 2

این ابزار چت زنده شما را با یک نسخه رایگان شروع می کند که به شما امکان می دهد جعبه گپ خود را بر روی یک وب سایت نصب کنید. اگر شما به دنبال چت هستید که بتواند حجم کاربر بالایی داشته باشد، به احتمال زیاد باید ارتقا دهید، زیرا نسخه رایگان فقط به شما اجازه می دهد تا 30 چت در هر ماه داشته باشید.

برنامه های پرداخت شده به برنامه های اختصاصی تلفن همراه برای هر دو سیستم عامل iOS و اندروید دسترسی پیدا می کنند، بنابراین شما می توانید به کاربران مستقیم از طریق تلفن خود پاسخ دهید.

همچنین میتوانید زمانی که گپتان آفلاین است، یک فرم ایمیل تنظیم کنید. همانطور که اکثر پلاگین های دیگر در این لیست، پاسخ های تهیه شده را دریافت می کنید و گزینه ای برای شروع گفتگو با چشم انداز خود دارید. شما همچنین پشتیبانی چند زبانه دریافت خواهید کرد، بنابراین نیازی به نصب یک افزونه اضافی برای آن ندارید.

ارزش محصول:

شما می توانید با طرح رایگان شروع کنید، اما برای قابلیت های بیشترباید نسخه کامل خریداری شود.

4. گفت و گوی آنلاین WP Live Chat

گفت و گوی آنلاین WP Live Chat | چت آنلاین برای وردپرس قسمت 2
گفت و گوی آنلاین WP Live Chat | چت آنلاین برای وردپرس پارت 2

پشتیبانی چت WP زنده همراه با شش پوسته از پیش تعریف شده چت جعبه، که می تواند بیشتر سفارشی شده و به شما اجازه می دهد همه چیز را به طور مستقیم از داشبورد وردپرس خود را مدیریت کنید.

با پشتیبانی WP Live Chat، شما چت رایگان نامحدود، دارید و همچنین نظرسنجی های را برای جمع آوری بازخورد کاربر قبل و بعد از چت دریافت می کنید. برای یک بار هزینه، شما می توانید به ویژگی های بیشتری مانند تایپ کردن در زمان واقعی، چت های پیشگیرانه، تجزیه و تحلیل و پاسخ های کنسولی ارتقا دهید و دسترسی داشته باشید.

ارزش محصول :

پشتیبانی آنلاین چت WP رایگان است، اما شما می توانید یک بار هزینه 49.95 دلار برای امکانات اضافی پرداخت کنید.


در صورت تمایل به شرکت در دوره های آموزشی و مشاهده سرفصل های دوره که به صورت تضمینی برای وارد شدن به بازار کار آماده شده اند و مشاهده سر فصل ها و دوره ها میتونید به این آدرس مراجعه کنید .

شماره تماس ها برای مشاوره رایگان و پشتیبانی :

تلفن های تماس : 35595289-041

تلفن پشتیبانی : 09146674080


مقالات دیگر:

نوشتن نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *