5+1 افزونه چت آنلاین برای وردپرس سال 2019

5+1 افزونه چت آنلاین برای وردپرس سال 2019Reviewed by حسام نجاتی on Apr 10Rating: 4.5 5+1 افزونه چت آنلاین برای وردپرس سال 2019 | مرکز طراحی سایت در زنجانشما را با برترین افزونه های گفت و گوی آنلاین برای پششتیبانی آشنا خواهیم کرد. بیایید منصفانه باشیم. هیچ کس نمی خواهد یک ایمیل پشتیبانی ارسال کند.

5+1 افزونه چت آنلاین برای وردپرس سال 2019

در این مقاله ( 5+1 افزونه چت آنلاین برای وردپرس سال 2019 ) شما را با برترین افزونه های گفت و گوی آنلاین برای پششتیبانی آشنا خواهیم کرد. بیایید منصفانه باشیم. هیچ کس نمی خواهد یک ایمیل پشتیبانی ارسال کند و 48 ساعت بعد (ممکن است پاسخ خودکار) را دریافت کند. به همین ترتیب، هیچ کس نمی خواهد برای مدتی منتظر بماند،ما در دنیایی هستیم که می خواهیم کار های خود را سریع به انجام برسانیم.

چت زنده می تواند یک سیستم پشتیبانی فوری و شخصی تر برای مشتریان و چشم انداز شما را فراهم کند، حتی زمانی که شخصا به طور فوری به آن پاسخ ندهید.

چت زنده به مشتریان خود این امکان را می دهد که تعاملات در زمان واقعی آنها را طلب می کند، رضایت مشتری را بهبود می بخشد.

اما با یک چشم انداز ابزار چت زنده، می توان دانست که کدام ابزار مناسب باید انتخاب شود. در این مقاله، ما به بررسی 6 مورد از بهترین پلاگین چت زنده وردپرس می پردازیم.

1. گفت و گوی آنلاین HubSpot All-In-One Marketing

 

پلاگین گفت و گوی All-in-One HubSpot ابزارهای مختلفی را برای وب سایت شما ارایه می دهد، از جمله چت زنده و غیره.

ابزار گفت و گوی HubSpot به شما اجازه می دهد تا پیام های هدفمند را برای صفحات یا بخش های مختلف برای مخاطبان خود تنظیم کنید. اگر چه هیچ کس نمی تواند بلافاصله پاسخ دهد، می توانید یک فرم ضبط ایمیل را فعال کنید تا بازدید کنندگان شما بتوانند با آنها ارتباط برقرار کنند. شما همچنین می توانید یک chatbot را برای شخصی سازی مکالمات خود تنظیم کنید.

در بالای HubSpot CRM، شما دقیقا می دانید که چه کسی با شما چت می کند و چه صفحاتی در وب سایت شما را مشاهده کرده است، این باعث می شود که تجربه مشتری عالی باشد . شما می توانید یادداشت ها، ارسال ایمیل، برقراری تماس، برنامه ریزی های پیگیری، و ایجاد پشتیبانی را برای وب سایت خود داشته باشید.

اگر شما در حال انتقال سایت نیز باشید این افزونه به شما کمک خواهد کرد تا با کاربران در ارتباط باشید.

ارزش محصول:

این افزونه اممکانات زیادی دارد ولی بعضی از آن ها نیازمند خریداری نسخه اصلی را دارد تا دسترسی کاملی داشته باشید.

2. گفت و گوی آنلاین SnapEngage

گفت و گوی آنلاین HubSpot All-In-One Marketing ( چت آنلاین برای وردپرس )
گفت و گوی آنلاین HubSpot All-In-One Marketing ( چت آنلاین برای وردپرس )

SnapEngage چت omni-channel است، به این معنی که شما می توانید با کاربران و مشتریان خود در هر کجا که هستند، چه فیس بوک، توییتر، WeChat و یا Zalo، ارتباط برقرار کنید. بازدیدکنندگان می توانند به شما از طریق پیام متنی با قابلیت اسکایپ به گفتگوی آنلاین وب سایت شما متصل شوند.

این ابزار همچنین به شما امکان می دهد در حال تایپ کردن کاربر را ببینید تا پاسخهای سریعتری را دریافت کنند. کاربران همچنین می توانند از طریق “تماس با من” با آنها تماس بگیرند.

ارزش محصول:

 از 16 دلار برای هر کاربر در ماه با حداقل 3 کاربر آغاز می شود. آنها همچنین یک محدوده 7 روزه رایگان ارائه می دهند.

3. گفت و گوی آنلاین Tawk.To

گفت و گوی آنلاین Tawk.To ( چت آنلاین برای وردپرس )
گفت و گوی آنلاین Tawk.To ( چت آنلاین برای وردپرس )

Tawk.To کاملا رایگان است، بنابراین شما می توانید تمام ویژگی های بدون نیاز به پرداخت هزینه ای دریافت کنید. یک سرویسی را فراهم می کند تا بتوانید به راحتی پاسخگوی کاربران باشید..

این افزونه ویژگی های زیادی را ارائه می دهد که به طور معمول با یک حساب کاربری پرداخت شده با سایر محصولات مانند راه اندازی خودکار، پاسخ های آماده برای سوالات معمول و بارگذاری فایل همراه است.

شما همچنین می توانید با بازدیدکنندگان خود در زبان های مورد نظر گفت و گو کنید.

ارزش محصول:

پلاگین رایگان است شما می توانید افزودنی برای 15 دلار در هر ماه برای حذف نام تجاری Tawk.To خریداری کنید و بدون تبلیغ استفاده کنید.

4. گفت و گوی آنلاین Zendesk Chat

گفت و گوی آنلاین Zendesk Chat ( چت آنلاین برای وردپرس )
گفت و گوی آنلاین Zendesk Chat ( چت آنلاین برای وردپرس )

Zendesk Chat طرح های زیبا و شیک قابل تنظیم و تم برای جعبه های چت شما را ارائه می دهد.

Zendesk Chat به شما امکان می دهد که عملکرد چت خود را از طریق تجزیه و تحلیل قدرتمند و اطلاعات رضایت مشتری، پیگیری کنید. شما همچنین به بسیاری از عوامل گفت و گو دسترسی پیدا کنید. به عنوان مثال، اگر یک بازدید کننده در یک صفحه بیش تر از یک دقیقه گیر کرده باشد، پنجره گپ شما با یک پیام خودکار برای کاربر نشان داده می شود، و با مخاطبین شما ارتباط برقرار می کند. شما همچنین یک ربات AI برای به دست آوردن خودکار فرایند زمانی که گپتان آفلاین است، دریافت می کنید.

ارزش محصول:

برای اساسی ترین قابلیت ها، می توانید نسخه Lite استفاده کنید ولی نسخه رایگان نیز موجود است. برای تیم های بزرگتر، برنامه های حق بیمه از 14 دلار برای هر کاربر در ماه شروع می شود.

5. گفت و گوی آنلاین Pure Chat

گفت و گوی آنلاین Pure Chat ( چت آنلاین برای وردپرس )
گفت و گوی آنلاین Pure Chat ( چت آنلاین برای وردپرس )

Pure Chat یک رابط کاربر فوق العاده دوستانه دارد. شما می توانید جعبه گفت و گوی خود را با طیف بی پایان از رنگ ها، انیمیشن ها، و تصاویر سفارشی، سفارشی سازی کنید. راه اندازی چت های پیشگیرانه آن به شما اجازه می دهد تا با بازدیدکنندگان خود مکالمه خود را شروع کنید و براساس صفحاتی که مشاهده کرده اند یا میزان زمان صرف شده آنها را هدف قرار دهید.

همچنین اجازه می دهد تا بازدیدکنندگان را از گزینه های مختلف تماس – چت زنده، ایمیل، تلفن، توییتر، و غیره را انتخاب کنید. شما البته می توانید پاسخ های آماده را برای سوالات مکرر خود تنظیم کنید.

ارزش محصول:

نسخه رایگان شامل سه کاربر است و به شما اجازه می دهد تا به سفارشی سازی کامل و چت نامحدود دسترسی پیدا کنید. ارتقاء از 39 دلار در ماه آغاز می شود.

6. گفت و گوی آنلاین Drift

گفت و گوی آنلاین Drift ( چت آنلاین برای وردپرس )
گفت و گوی آنلاین Drift ( چت آنلاین برای وردپرس )

Drift یک گزینه مردمی است اگر هدف شما در ارتباط با کاربران برای فروش باشد نه پشتیبانی گزینه عالی محسوب می شود.

کاربران را هدف قرار دهید و مکالمه را بر اساس اقدامات خاصی انجام دهید. برای مثال، هنگامی که یک کاربر چندین بار از صفحه قیمت گذاری خود بازدید کرده است، می توانید یک پیام تخفیف تنظیم کنید. و هنگامی که شما آفلاین است، به شما یک ایمیل می فرستد، بنابراین شما خیالتان راحت است.

ویژگی های دیگر عبارتند از توالی فروش اتوماتیک، بازاریابی مبتنی بر حساب و یک ربات هوشمند مبتنی بر AI زمانی که شما بیش از حد مشغول پاسخ هستید.

Drift همچنین نسخه های iOS و Android را دارد به طوری که شما می توانید گفت و گو های خود را از گوشی خود مدیریت کنید.

ارزش محصول:

طرح رایگان ایده آل برای اساسی ترین قابلیت های چت است. برای ویژگی های پیشرفته تر، برنامه های پرداخت شده از 50 دلار در ماه شروع می شود.


در صورت تمایل به شرکت در دوره های آموزشی و مشاهده سرفصل های دوره که به صورت تضمینی برای وارد شدن به بازار کار آماده شده اند و مشاهده سر فصل ها و دوره ها میتونید به این آدرس مراجعه کنید .

شماره تماس ها برای مشاوره رایگان و پشتیبانی :

تلفن های تماس : 35595289-041

تلفن پشتیبانی : 09146674080


مقالات دیگر:

نوشتن نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *