4+1 بهترین پلاگین های وردپرس سال 2019

4+1 بهترین پلاگین های وردپرس سال 2019Reviewed by صبا شادروز on Jul 29Rating: 5.04+1 بهترین پلاگین های وردپرس سال 2019 | طراحی سایت زنجانوردپرس دارای پلاگین هایی میباشد که به شما این امکان را می دهد که قابلیت وب سایت خود را افزایش دهید در این مقاله به طور کامل توضیح میدهیم

انواع پلاگین های وردپرس

بیش از 56.000  افزونه وردپرس ساخته شده و در دسترس عموم قرار دارد. پلاگین های وردپرس به شما این امکان را می دهد که قابلیت وب سایت خود را با اضافه کردن ویژگی ها و قابلیت هایی که به سیستم استاندارد نمی آیند، افزایش دهید.

از ابزارهای وردپرس اگر در یک وب سایت استفاده شود ممکن است باعث کندی سرعت وب سایت شود پس دقت کنید که افزونه های مورد نظر خود را به درستی انتخاب کنید.

اما با گزینه های بسیاری که در دسترس است، سخت است که بهترین استفاده را بفهمیم. به همین دلیل ما این کار را برای شما انجام دادیم.

در زیر لیستی از پلاگین های وردپرس را در اختیار شما قرار می دهیم که هر بازاریاب باید کشف کند.

این 5 افزونه توسط برخی از بازاریابان برتر در صنعت مورد بررسی قرار گرفته است. همچنین شما  وب سایت وردپرس خود را به صورت موثر و کارآمد نگه می دارند. اگر میخواهید بیشتربدانید، صفحه پلاگین رسمی WordPress را بررسی کنید.

1.  HubSpot تماس فرم ساز و ابزار تبدیل

افزونه وردپرس برای بازاریابان توسط HubSpot از جمله سازنده فرم و ابزار تبدیل
افزونه وردپرس برای بازاریابان توسط HubSpot از جمله سازنده فرم و ابزار تبدیل

سازنده فرم کشیدن و رها کردن HubSpot به شما امکان می دهد تا به راحتی فرم های تماس را برای استفاده در وب سایت وردپرس خود تهیه کنید. افزونه همچنین شامل یک خالق پاپ آپ، ویجت چت زنده، پایگاه داده تماس و… برای شما است که به سادگی به WordPress متصل می شود.

فرم تماس HubSpot Builder  پلاگین منحصر به فرد است زیرا همه در یک پلاگین است -که به شما کمک می کند با حفظ تمامی ویژگی های آن در یک مکان، کارایی داشته باشید. کریستین کیلبرید از بازاریابی Majux می گوید داشتن تعداد زیادی افزونه می تواند وب سایت شما را کند, کند. اما چون HubSpot همه چیز را در یک افزونه فراهم می کند، این ابزار سایت خود را سریع و پاسخگو نگه می دارد.

2.  چارچوب جستجوگرها

The-seo-framework-wordpress plugin
The-seo-framework-wordpress plugin

با چارچوب موتور جستجوگرها، رتبه بندی جستجوی وب سایت شما به طور قابل توجهی با کمک ویژگی های بهینه سازی خودکار متعدد افزونه بهبود می یابد. این ویژگی ها توانایی بهینه سازی هر صفحه، پست و اصطلاح را در وب سایت خود دارند. در همه سایت های اجتماعی مانند فیس بوک و توییتر نیز قابل جستجو است. مهم نیست که آیا شما برای موتورهای جستجوگرها یا متخصص در API جدید هستید، چارچوب SEO به شما در بهینه سازی وب سایت شما کمک خواهد کرد.

3. Jetpack

jetpack-wordpress plugin

Jetpack پلاگین وردپرس چند منظوره است که ویژگی های پیشرفته مانند ابزارهای محتوا، تم های موبایل و موارد دیگر را ارائه می دهد. شما می توانید از تمام ویژگی های Jetpack برای افزایش کارایی وب سایت خود استفاده کنید یا فقط بر اساس نیازهای منحصر به فرد خود انتخاب کنید. برخی از این ویژگی ها عبارتند از: ارسال خودکار پست در رسانه های اجتماعی، آمار سایت و تجزیه و تحلیل و ابزارهای مختلف SEO برای کمک به اندازه گیری و ترویج موفقیت وب سایت شما می باشد.

4. Just Writing

فقط نوشتن وردپرس پلاگین
فقط نوشتن وردپرس پلاگین

Just Writing WordPress ابزار ویرایش نوشته رایگان است (DFWM) به سطح کاملا جدید می گیرد. این افزونه ویژگی های مهمی مانند غلط املایی و اصطلاحات جادویی را به شما معرفی می کند تا به شما در تمرکز بر روی کلمات خود کمک کند و بدون نگارانی نگارش کنید.

5. Pretty Link

pretty-link-wordpress plugin

Pretty Link باعث می شود که پیوندهای وب سایت خود را مدیریت و پیگیری کنید. شما می توانید لینک ها را کوتاه کنید (همانطور که در سایت هایی همچون bit.ly استفاده می کنید)، پیگیری تعداد بازدید ها به یک لینک، کشف منابع ترافیکی، و پیدا کردن مرورگر و ارائه دهنده میزبان بازدید کنندگان سایت شما شما همچنین می توانید پلاگین را برای ایجاد تغییر مسیر (301، 302، و 307s) استفاده کنید.

منبع

نوشتن نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *